O NAS

Wszystko o Diecie Pirata

NISKA CENA

Tani catering dietetyczny dla poszukiwaczy smaku

Znudzeni sztormami i błąkaniem się po świecie postanowiliśmy zakończyć podróże i rozwinąć skrzydła w kuchni. Nasza jakość i smak to talizman, który chcemy przekazać Ci w formie specjałów zamkniętych jak skarb w plastikowych pudełkach.

Dieta Pirata to gwarancja smaku i jakości, którego pilnują Super Szefowie, którzy świat opłynęli wzdłuż i wszerz, a ich bujne wyobraźnie nie maja końca. Pracujemy na najlepszym sprzęcie, który zrabowaliśmy największym.

DIETA PIRATA

To przede wszystkim jakość!

SMAK

Proste i smaczne jedzenie

Pod Twoimi drzwiami lądują codziennie zdrowe oraz różnorodne posiłki. Nasi dietetycy i szef kuchni z całą ekipą zadba, aby menu było zarówno dobrze zbilansowane, jak również różnorodne. Podróż do Hiszpanii, Włoch, a może Grecji – u nas to możliwe bez wychodzenia z domu w bardzo atrakcyjnej cenie. Z nami nie będziesz się nudził, bo stale pracujemy nad tym, żeby ciągle Was zaskakiwać.

Wymyślamy to czego nie wymyślił jeszcze nikt i oddajemy Wam to za bezcen, więc zamawiajcie póki morze nas nie wzywa! Ahoj!

OSZCZĘDNOŚĆ

U nas nigdy nie przepłacasz

Z nami możesz dużo oszczędzić! Nie wydasz pieniędzy na benzynę jadąc na zakupy, nie wydasz na prąd i wodę gotując i sprzątając. Najważniejsze jest jednak to, że dzięki nam zyskasz bardzo dużo czasu, w którym możesz odpocząć, albo coś zarobić!

Nasi kucharze zadbają by wszystkie produkty były dobrze zbilansowane, smaczne i po prostu zdrowe – bez chemii! U nas dostajesz dokładnie tyle, ile potrzebujesz. Dlaczego tak tanio? Bo na temacie gastro zjedliśmy już zęby i poznaliśmy wszystkich najlepszych dostawców w naszym mieście.

Niska cena

U nas nigdy nie przepłacasz! Ograniczyliśmy fikuśne dekoracje na rzecz bardzo dobrej jakości mięs i warzyw

Jesteśmy

Bezpośrednim producentem wszystkich posiłków, soków i koktajli, nic nie zlecamy, sami gotujemy

Oferujemy

Bezpłatną pomoc dietetyków w dobrze diety

Posiadamy

system bezpieczeństwa żywności HACCP

Nasza

hala produkcyjna ma 2000m2 i jest cała klimatyzowana (aż 10 chłodni)

Dostawy

na terenie całej Polski tylko chłodniami w temperaturze (2-6 ℃)

SPRAWDŹ

Nasze wyjątkowe
zestawy

Nie Zwlekaj

dieta pirata opinie

Opinie zadowolonych
klientów.

4.6/5 - (67 opinie)